Zařizujte kuchyni na míru

.

Všechny místnosti jsou víceméně dané svým vybavením. I kuchyně. Ale, milé ženy, tato místnost je přece jen Vaším královstvím, ve které máte výsadní právo rozhodujícího hlasu o tom, jak nakonec bude vypadat.
Vzhledem k tomu, že se potřebujete cítit v kuchyni příjemně, ale zároveň by měla být zařízená prakticky, pak by nebylo možná daleko od věci přemýšlet o jednotlivých kusech nábytku a celkovém vzhledu tak, abyste se nemusely přizpůsobovat zařízení kuchyně Vy, ale aby se samotné zařízení kuchyně přizpůsobilo Vám! A to je vskutku velký rozdíl!

kuchyňka

Možná taková výroba kuchyní praha by Vám mohla pomoci ve Vašem rozhodování.
Milé ženy, když se Vám totiž nehodí, nebo z nějakých důvodů nelíbí systémy vybavení kuchyní, pak musíte oslovit takovou firmu, která Vám kuchyni vyrobí na míru!

·         Potřebujete, např. odlišnou výšku pracovní plochy, protože jste příliš narostly, nebo naopak nedorostly.
·         Chcete dokonce zúžení pracovní plochy, nebo její prodloužení, pak s touto úpravou souvisí i hloubka všech skříněk, které budou umístěny pod pracovní plochou.
·         Máte už myčku na nádobí, takže otvor musí být přizpůsoben přesně podle jejích rozměrů.
·         Máte svou vlastní představu o uspořádání hrnců a kastrolů s pokličkami? Skříňky dostupné na trhu ale nevyhovují.
·         Milujete prosklená dvířka u skříněk, nebo pouze uzavřená? Pak je musíte zakombinovat.

.

skleničky

Rozhodně ze svých požadavků neustupujte! Nechte pracovat firmu na výrobu kuchyní v Praze. Ať se ukáže, co umí. Ať se Vašim požadavkům nediví. Kdo bude královnou v takové zařízené kuchyni? Výrobci, nebo Vy?

A když se při mytí nádobí, nebo při vaření chcete podívat z okna, potom si nechte vyrobit a sestavit takový nábytek, aby přesně pod okno pasoval. A hlavně mějte všechno pěkně při ruce. Abyste při vaření neušly sto jarních kilometrů. Stačí, že budete muset stát. I když. Ostatně ani při vaření nemusíte stále stát. V některých domácnostech je kuchyně uzpůsobená k pojízdným židličkám. Ale to už je přece jen moc.

Hlavně si nechte vyrobit kuchyni na míru!

Zařizujte kuchyni na míru
4.3 (86.84%)38
.